Сума двох чисел 25 і одне з них на 3 більший від іншого знайдіть ці числа​


Ответы на вопрос

Отвечает Кочнева Дарья.
Х+х+3=25
2х=25-3
2х=22
Х=22:2
Х=11
11+3=14
Первое число - 11
Второе число - 14