Знайдіть значення x із пропорції дроб x-3/5=3/4


Ответы на вопрос

Отвечает Романов Роман.

(х-3)/5 = 3/4

(х - 3) · 4 = 5 · 3 - свойство пропорции

(х - 3) · 4 = 15

х - 3 = 15 : 4

х - 3 = 3,75

х = 3,75 + 3

х = 6,75

----------------

Проверка:

(6,75-3)/5 = 3/4

(3,75)/5 = 3/4

0,75 = 0,75