562. Крайні члени пропорції дорівнюють 15 i7, а один із середніх її членів дорівнює 3. Знайдіть

інший середній член пропорції. За- пишіть усі можливі пропорції з даними членами. Поют 9і 24 аолин із середніх​

Ответы на вопрос

Отвечает Alvarado Daniel.

Ответ:

Пошаговое объяснение:

2)

15/х = 3/7

х = 15 * 7 / 3

х = 105/3

х = 35

Второй средний член пропорции равен 35

3)

3/15 = 7/35