Знайдіть значення виразу |-3|-|7|+|5|


Ответы на вопрос

Отвечает Харитонова Юлечка.

Ответ:

|-3|-|7|+|5|=3-7+5=-4+5= 1

Отвечает Лужанков Богдан.

Відповідь:

|-3|-|7|+|5|=3-7+5=-4+5=1

Покрокове пояснення:

Оскільки все в модулі, то знак мінус біля цифри три зникає, в результаті чого вираз набуває вигляду 3-7+5. Далі звичайне додавання