6. Графік лінійної функції проходить через точки А(1;4) і В(-2;13). Задайте цю функцію формулою у =

kx + b. Будь ласка допоможіть! Дуже терміново! Дам 40 балів і поставлю 5 зірок, і вам іще добавиться 20 балів або можливо менше! Будь ласка!

Ответы на вопрос

Отвечает Комолова Дарья.

Ответ: y=7-3x.

Объяснение:

A(1;4);B(-2;13)\\ \frac{x-x_{1} }{x_{2}-x_{1}  } =\frac{y-y_{1} }{y_{2}-y_{1}  } \\ \frac{x-1}{-2-1} =\frac{y-4}{13-4} \\ \frac{x-1}{-3} =\frac{y-4}{9} |*9\\-3*(x-1)=y-4\\ -3x+3=y-4\\ y=7-3x.