Знайдіть корені рівняння a) x(в квадраті)+3x=0 б) x(в квадраті )-81=0


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Дарья.
Х^2+3х=0
Х(х+3)=0
х=0 или х+3=0
Х=-3
Х^2-81=0
(Х-9)(х+9)=0
Х-9=0 х=9
Х+9=0 х=-9