1. Чому дорівнює різниця арифметичної прогресії -2; 0; 2; 4;….


Ответы на вопрос

Отвечает Байтемирова Зухра.

Відповідь:

d = 2

Пояснення:

a2 = a1 + d

d = a2 - a1

d = 0 - (-2)

d = 2