Розв'язати систему рівнянь 2х+5у=16 3х+6у=21 способом підстановки​


Ответы на вопрос

Отвечает Lotsmanova Diana.

Ответ:

(3;2)

Объяснение:

(2x+5y=16 (x=8-2,5y

(3x+6y=21 (3x+6y=21

1) 3(8-2,5y)+6y=21

24-7,5y+6y=21

-1,5y=-3

y=-3÷(-1,5)

y=2

2) x=8(-2,5•2)=8-5=3

Відповідь: (3;2)

Пожалуйста )))))))