Розв’яжіть неповні квадратні рівняння 1) 5x^2-20=0 2) 3x^2-6x+9=0


Ответы на вопрос

Отвечает Королёва Алина.

Відповідь:

1) 5x^2=20

 x^2=4

 x=2, x=-2

2) 3x^2-6x+9=0

 x^2-2x+3=0

 D = <0 - коренів немає

Пояснення: