Знайдіть значення виразу (4 2/9 - 3 5/6 ) : ( - 7/18 )​


Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Ответ:

Объяснение:

(4 2/9 - 3 5/6) : (-7/18)=     (38/9-23/6):(-7/18)=  (228-207)/54 :(-7/18)=

=21/54 * (-18/7) =  -3/3 = -1