Срочно даю 20 баллов!!! Із села до станції вийшов пішохід. Через 30 хв із цього села до станції

виїхав велосипедист, який наздогнав пішохода через 10 хв після виїзду. Знайдіть швидкість кожного з них, якщо за 3 год пішохід проходить на 4 км більше, ніж велосипедист проїжджає за півгодини.​

Ответы на вопрос

Отвечает Толеуханов Али.

Ответ:

4 и 16 км/ч

Объяснение:

x - скорость пешехода,

y - скорость велосипедиста,

40 мин - 2/3 часа

2/3x = 1/6y ; 3x = 12y; x = 1/4y

3x - 1/2y = 4

3 * 1/4y - 0,5y = 4

3/4y - 1/2y = 4

1/4y = 4

y = 16 (км/ч) - скорость вел.

x = 16 : 4

x = 4 (км/ч) - скорость пешехода.