Знайти два послідовних натуральних чисел добуток яких на 121 більший за менше з них​


Ответы на вопрос

Отвечает Абраменко Мария.

Відповідь:11,12

Пояснення:

х-перше число  (х+1) друге число

х(х+1)-х=121

x^{2}=121

х=11

х=-11-не підходить бо число має бути натуральне

ТОМУ х=11- першечисло

11+1=12 друге число