Число -3 є коренем рівняння 7х2+19х+с=0. Знайдіть другий корінь і значення с.


Ответы на вопрос

Отвечает Бербат Виталий.

Відповідь:

с=-6 х2=2/7

Пояснення:

7*(-3)^2+19*(-3)+c=0

7*9-57+c=0

c=57-63

c=-6

другий корінь 2/7