Чому дорівнює сума шести перших членів арифметичної прогресії (An), якщо a1 = 20; a6 = 15


Ответы на вопрос

Отвечает Беляев Егорушка.

a_{1}=20\\\\a_{6}=15\\\\S_{6}=\frac{a_{1}+a_{6}}{2}*6=(20+15)*3=35*3=105\\\\Otvet:\boxed{S_{6}=105}