Сума двох сусідніх сторін прямокутника дорівнює 17 м. Знайти його сторони, якщо площа

прямокутника дорівнює 60 м 2 .

Ответы на вопрос

Отвечает Шнырев Иван.

Відповідь:

х=5м

у=12м

Пояснення:

х+у=17

ху=60

х=17-у

(17-у)у-60=0

у^2-17у+60=0

у1=5    у2=12

х1=17-5=12

х2=17-12=5