-6x=3 3/7x = 1.2 знайдіть корінь рівняння


Ответы на вопрос

Отвечает Кучинський Ярик.

Ответ:

-6х = 3

ответ: х= - 1/2

3/7х = 1,2

ответ: х= 5/14