СРОЧНО! Чому дорівнює сума коренів рівняння? x2-8x+12=0 a) 8 б) 12 в) -8 г) -12


Ответы на вопрос

Отвечает Цупко Максим.

 {x}^{2}  - 8x + 12 = 0 \\ d = 64 - 4 \times 12 = 64 - 48 = 16 =  {4}^{2}  \\ x1 =  \frac{8 - 4}{2}  = 2 \\ x2 =  \frac{8 + 4}{2}  = 6 \\ x0 = x1 + x2 = 6 + 2 = 8

Ответ:а)8