СРОЧНО! батько старший за дочку на 26 років, а через 4 роки він буде старшим за неї у 3 рази.

скільки років батькові і скільки дочці​

Ответы на вопрос

Отвечает Матвеев Роман.

Ответ:

26+4=30

30:3=10

10-4=6років дочці

26+6=32років батькові