Батько старший за доньку на 26 років а через 4 роки він буде старший за неї утричі скільки років

батько і скільки років доньці розв’язати способом системи рівннянь дач 50 Балога срочно

Ответы на вопрос

Отвечает Жанмуратов Дильен.
Відповідь:
Понятия не имею, что такое способ Балога, но дочке сейчас 9, а отцу 35
Пояснення:
Возраст дочки: х
Возраст отца: х+26
Через 4 года:
Дочка: х+4
Отец: х+30 в 3 раза старше дочери
Итого уравнение:
х+30=3(х+4)
...
х=9
х+26=35