4 однакові зошити і 4 однакові олівці коштують 6 грн, а 3 зошити і 2 олівці - 4 грн. Знайдіть

вартість 1 зошита і 1 олівця. СРОЧНО, ДАЮ 40 БАЛЛОВ

Ответы на вопрос

Отвечает Суслов Стёпа.

пусть цена тетради х, карандаша у, тогда система

4х+4у=6

3х+2у=4

умножим второе на -2 и сложим с первым

4х+4у=6

-6х-4у=-8

2х=2⇒х=1, значит, цена тетради 1 грн. ⇒цена карандаша у=(4-3*1)/2=1/2

1/2грн., или 50 коп.