каиер плив 3.2 год за тичією і 2.9 год проти течії. проти течії катер прплив 11.2 км менше, ніж за

тичією.знайдіть швидкість течії якщо власна видкість катера 17км/год

Ответы на вопрос

Отвечает Минина Ксения.

Ответ:

1 км/год

Объяснение:

3,2(17+x)-2,9(17-х)=11,2

54,4+3,2х-49,3+2,9х=11,2

5,1+6,1x=11,2

6,1х=11,2-5,1

6,1x=6,1

х=1км/год