Допоможіть будь ласка, терміново, кр розв'яжіть способом додавання систему рівнянь 3х-2у=21 {

х+2у=-1

Ответы на вопрос

Отвечает Пятаков Александр.

Ответ:

х=5   у=-3

Объяснение:

Запишемо  і складемо:

3х-2у=21

х +2у=-1

4х=20   х=5      5+2у=-1   2у=-6   у=-3