Яку роботу потрібно виконати, щоб підняти вантаж масою 10 кг на висоту 5 м? (g=10 м/с^2)


Ответы на вопрос

Отвечает Задорина Катя.

А=m*g*h

A=10*10*5=500 Дж

Ответ :А=500 Дж