Розкладіть на лінійні множники квадратний тричлен 3х² - 7х + 2


Ответы на вопрос

Отвечает Шабардина Дарья.

Ответ:

x₁=2 x₂=1/3

Объяснение:

3х²-7х+2 = 0

D = 49 - 4*2*3 = 49 - 24 = 25

x₁ = 7+5/6 = 12/6 = 2

x₂ = 7-5/6 = 2/6 = 1/3