Розв’яжіть рівняння 3х(х – 2) – х (3 + х) = -2 (х – 4) – 4. а)-4; 0,5б)4; 0,5в)4; -0,5г)-4; -0,5


Ответы на вопрос

Отвечает Благун Ксюша.

Ответ:

Ну я так зробила . І потім канкулятор так тоже пише

X(3+x)=-2(x-4)-4

3x + x*x = -2x + 8 - 4

x*x + 3x + 2x -8 + 4 = 0

x*x + 5x - 4 = 0

D = b*b - 4ac = 25 - 4*(-4)= 25-16=9=3*3

x1 = -5 + 3 / 2 = -2 / 2 = -1

x2 = -5 - 3 / 2 = -8 / 2 = -4