Знайдіть суму нескінченної спадної геометричної прогресії 1; 1/2; 1/4; 1/8; ... .​


Ответы на вопрос

Отвечает Якимишин Соломія.

b(1) = 1

q = b(2)/b(1) = 1/2 : 1 = 1/2

S(n) = b(1)/(1 - q) бесконечная убывающая  n->∞

S(n) = 1 / (1 - 1/2) = 2