Знайдіть дискримінант квадратного тричлена х2-10х-5


Ответы на вопрос

Отвечает Сухотенко Валерия.

Є два варіанти вирішення

1. x²- 10x - 5 = 0

D= b² - 4ac = 100 - 4(- 5) = 100 + 20 = 120

2. x² - 10x - 5 = 0

b= 2( - 5)

k= -5

D= k² - ac = 25 - 1(- 5) = 25 + 5 = 30

Відразу скажу, що перший варіант більш хороший, ніж другий