Розвяжіть систему рівнянь способом підстановки 3×+у=8 7×+2у=-5


Ответы на вопрос

Отвечает Котик Екатерина.

Ответ:

(-21; 71)

Объяснение:

3×+у=8

7×+2у=-5

з першого

у=8-3×

підставляєм в 2

7×+2(8-3×) = -5

7×+16 - 6× = -5

× = -21

у = 8 - 3*(-21) = 8 +63 = 71

у = 71