Яка з пар чисел є розв’язком системи рівнянь {х + у =2, х - у = 0


Ответы на вопрос

Отвечает Торебаева Мими.

Ответ:

1;1

Объяснение:

х+у=2

х-у=0

__________

х=у    у+у=2    2у=2   у=1   х=1

Отвечает Сундеева Аня.

Відповідь: (x;y) (1;1)-пара чисел, яка є розв' язком системи

Так як при підстановці в систему вони являются рішенням системи