Знайдіть суму всіх перших натуральних чисел які не перевищують 160​


Ответы на вопрос

Отвечает Игнатова Ксения.

Ответ:

12720

Объяснение:

алгебраїчна прогресія  а1=1, d = 1, а159 = 159

S = \frac{1+159}{2} *159 = 159*80 = 12720