Одне число на 5 більше від другого а відносяться вони 4:3 знайти ці числа. Максимальна кількість

балів ​

Ответы на вопрос

Отвечает Твердохлеб Таня.

Ответ:

20;  15

Объяснение:

2 ч = х, 1 ч = х+5

\frac{x+5}{x} =\frac{4}{3} \\4x=3(x+5)\\4x=3x+15\\x=15

2 ч = 15,

1 ч =15+5=20