Знайти кути чотирикутника якщо вони пропорційні числа 1 3 4 7 визначити вид чотирикутника​


Ответы на вопрос

Отвечает Халаджи Полина.

Объяснение:

a=x b=3x c=4x d=7x

a+b+c+d=360°

x+3x+4x+7x=360

15x=360

x=360/25

x=24

a=24

b=24*3=72

c=24*4=96

d=24*7=167