Знайдіть кути чотирикутника, якщо вони пропорційні числам 2:3:5:8. Кути запишіть через кому, від

найбільшого до найменшого. ПРОШУ СРОЧНООО​

Ответы на вопрос

Отвечает Сапрыкина Юлия.

Ответ:

40°;   60°;   100°;   160°.

Объяснение:

Cумма углов выпуклого четырёхугольника равна 360°.

2х + 3х + 5х + 8х = 360°

18х = 360°

х = 20°

1-й угол:  2х = 40°

2-й угол: 3х = 60°

3-й угол: 5х = 100°

4-й угол: 8х = 160°