Як знайти кути трикутника якщо вони пропорційні числам 1. 5. 6.


Ответы на вопрос

Отвечает Наумов Данил.
Нехай коефіцієнт пропорційності-х, тоді перший кут -х, другий 5х, третій 6х
Усі кути трикутника - 180 гр.Складемо рівняння.
х+5х+6х=180
12х=180
х=15-перший кут, другий кут 5*15=75 третій - 15*6=90