Різниця катетів прямокутного трикутника дорівнює 23см,а його гіпотенуза дорівнює 37см.Знайдіть

площу трикутника

Ответы на вопрос

Отвечает Смирнов Евгений.

Объяснение:

Обозначим катеты прямоугольного треугольника -  а и b,

а гипотенузу - с.      ⇒        a-b=23     a²+b²=c²     SΔ=ab/2.

(a-b)²=23²

a²-2ab+b²=23²

a²+b²-23²=2ab

c²-23²=2ab

37²-23²=2ab

(37-23)*(37+23)=2ab

14*60=2ab

2ab=840 |÷4

ab/2=SΔ=210.

Ответ: SΔ=210 см².