Знайдіть значення функції ​y=√(x-1) якщо x=50,x=1


Ответы на вопрос

Отвечает Финогеев Степан.

Ответ:

y=√(x-1) якщо x=50,x=1

якщо x=50:

√(50-1)=√49=7

якщо x=1:

√(1-1)=√0=0

Объяснение: