ПОМОГИТЕ РЕШИТЬ ЗАДАЧУ 7 КЛАС АЛГЕБРАМаса 3 щойно народжених кошенят разом дорівнюють 0,27 кг. Маса

другого кошення складає 90% маси першого ,а маса третього складає 8/9 маси другого . Скільки важило кожне кошення при народженні.​

Ответы на вопрос

Отвечает Muhangali Kuanish.

Ответ:

0,1 (кг) - маса першого кошеняти; 0,09 (кг) - маса другого кошеняти; 0,08 (кг) - маса третього кошеняти.

Объяснение:

1) Нехай маса першого кошеняти буде х кг, тоді маса другого - 0,9х, а маса третього - \frac{8}{9}×0,9х=0,8х, а разом 0,27кг. Складемо рівняння:

х+0,9х+0,8х=0,27

2,7х=0,27

х=0,27:2,7

х=0,1 (кг) - маса першого кошеняти;

2) 0,1×0,9=0,09 (кг) - маса другого кошеняти;

3) 0,1×0,8= 0,08 (кг) - маса третього кошеняти.