ЗНАЙДИ ЧИСЛА ЯКЩО ВІДОМО, ЩО 20% ПЕРШОГО ЧИСЛА ТА 50% ДРУГОГО РАЗОМ ДОРІВНЮЮТЬ 27, А 50% ПЕРШОГО

ЧИСЛА ТА 50% ДРУГОГО РАЗОМ ДОРІВНЮЮТЬ 42, 3.​

Ответы на вопрос

Отвечает Онянов Данил.

Ответ:

Первое число-51

Второе число-33.6

{0,2x+0.5y=27

{0.5x+0.5y=42.3

-0.3x=-15.3

x=51

51*0.2+33.6*0.5=37

51*0.5+33.6*0.5=42.3

y=33.6

Объяснение: