Сума трьох чисел дорівнює 167,1. Одне з чисел на 12,4 більше, ніж друге і на 8,8 менше, ніж третє.

Знайти ці числа. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Байсарова Дарина.

Ответ:

56.9 ; 44.5 ; 65.7

Объяснение:

Нехай перше число х, тоді друге число х-12.4, а третє х+8.8. За умовою задачі складаємо рівнянь:

x+(x-12.4)+(x+8.8)=167.1

x+x-12.4+x+8.8=167.1

3x-3.6=167.1             |:3

x-1.2=55.7

x=55.7+1.2

x=56.9

x-12.4=56.9-12.4=44.5

x+8.8=56.9+8.8=65.7