Помогите пожалуйста!!!Срочно!! Решите уравнение и задачку:1)

15(х+2)-30=12х2)6y-(y-1)=4+5y3)3x+6=2(2x-7)-x задачаСума трьох натуральних чисел дорівнює 103. Відомо, що перше число у 3 рази менше, ніж друге і на 17 більше, ніж третє.

Ответы на вопрос

Отвечает Блажкевич Юра.
1.15(х+2)-30=12х; 15х+30-30=12х; 15х-12х=0; 3х=0; х=0; 2. 6у-(у-1)=4+5у; 6у-у+1=4+5у; 6у-5у-у=4-1; -12у=3; у=-4; 3. 3х+6=2(2х-7)-х; 3х+6=4х-14-х; 3х-4х+х=-14-6; 0х=20-корней нет