Вычислите: 1) корень 121•0,4•289; 2) корень 5¹/⁷ •3⁴/⁷ ; 3) (корень 32+ корень 8²)


Ответы на вопрос

Отвечает Омельченко Алексей.

Ответ:

Объяснение:

1) маємо підкореневий вираз√121*0,4*289 розкладемо:√121*√0,0,204*√289=11*0,2*17=37,4

2)√36/7*√25/7=6*5/√7*√7=30/7     треба дроби перетворити в неправильний дріб і тоді вираховувати корені.

3)√32+64=√96=√16*6=√16*√6=4√6