8,16×10'7 және 3,45×10'6 қосындысы мен айырмасын жаз


Ответы на вопрос

Отвечает Гунько Настя.

Ответ:

8,16×10'7+3,45×10'6=4,266×10'6

8,16×10'7-3,45×10'6=-2,634×10'6

Объяснение:

ну правильно