Розв'яжіть способом додавання : 2x-8y=7 -2x+7y=5


Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Яна.

Ответ:

( -44.5 ; -12 )

Объяснение:

2x-8y=7

-2x+7y=5

Метод сложения :

2x-8y-2x+7y=7+5

-y=12

y= -12

2x-8y=7

2x+96=7

x= -89/2

x= -44.5