4. при яких значеннях змінної має зміст вираз: корінь 1) 2-4x ;2)2/корінь9x-18


Ответы на вопрос

Отвечает Багаева Даша.

Ответ:

Объяснение:

1) так?: \sqrt{2-4x}

2-4x≥0

4x≤2

x≤0.5

x∈ (-∞; 0.5]

2) 2/\sqrt{9x-18} = 2/3 * \sqrt{x-2}

x-2≥0

x≥2

x ∈ [2; +∞)