4. При яких значеннях змінної має зміст вираз: 1)(все під корнем)3х-5 2) 2/корінь 7х + 35. Помогите

пожалуйста :>​

Ответы на вопрос

Отвечает Передняк Анна.

Ответ:

1)\ \ \sqrt{3x-5}\ \ ,\ \ \ 3x-5\geq 0\ \ ,\ \ 3x\geq 5\ \ ,\ \ x\geq \dfrac{5}{3}\ \ ,\ \ x\geq 1\dfrac{2}{3}\\\\x\in \Big[\ 1\dfrac{2}{3}\ ;+\infty \Big)\\\\\\2)\ \ \dfrac{2}{\sqrt{7x+35}}\ \ ,\ \ \ 7x+35>0\ \ ,\ \ 7x>35\ \ ,\ \ x>5\\\\x\in (\ 5\ ;+\infty \, )