ДОПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!!! ТЕРМІНОВО!!! Ціна фарб становить 1000 грн. Магазин підвищив ціну на

2%.Яка ціна фарб після 3 підвищення?

Ответы на вопрос

Отвечает Корсунова София.

1000 ×2% = 20

1 підвищення 20

1020 × 2% = 20,4

2 підвищення 20,4

1040,4 × 2% = 20,808

3 підвищення 20,808

1061,208 Загальна ціна