Один із суміжних кутів на 90° більший за другий.Знайдіть ці кути​


Ответы на вопрос

Отвечает Богданова Кристина.

Ответ:

45 и 135

Объяснение:

90:2 = 45

90+45 = 135

90-45 = 45

Проверка

135-45=90

135+45=180