Один із суміжних кутів більший за другий на 12°. Знайдіть градусну міру цих кутів


Ответы на вопрос

Отвечает Повилайнен Соня.

Ответ:

Сума суміжних кутів 180 градусів

Нехай менший кут буде x, то більший кут буде (x+12). Маємо рівняння:

x+x+12=180

2x=180-12

x=168/2

x=84

Отвечает Данильчук Коля.

Ответ:

сума смежных углов =180, пусть первый угол равен х, тогда второй х+12 х+х+12=180 2*х=180-12=168 х=84 градуса первый угол ,84+12=96-второй смежный угол