Знайдіть значення вправуb+2a, якщо a =- 5,5, b=13​


Ответы на вопрос

Отвечает Beridze Ramaz.

Ответ:

2

Объяснение:

Замість b і а підставляємо числа з умови, тоді

b + 2a = 13 + 2 × (-5,5) = 13 + (-11) = 13 -11 = 2