Відомо, що 2a²b⁴=9. Знайдіть значення виразу -6a²b⁴​


Ответы на вопрос

Отвечает Голик Марьяна.

Ответ:

-27.

Объяснение: 2a²b⁴=9;

-6a²b⁴= -3×(2a²b⁴)= -3×9= -27.